Reality Kežmarok, Reality Poprad, Reality Vysoké Tatry,

Zrekonštruovaný penzión z 19. storočia

penzión 6+2 Izby 3 Kúpeľne 5 Garáž 2000 m2

Kontakt na makléra

Ponúkame Vám na predaj Zrekonštruovaný penzión z 19 storočia v Tatranskej Kotline (okr. Poprad) o rozlohe 2000 m2, úžitková plocha 390 m2. Penzión sa nachádza v Tatranskej Kotline, v najstarších klimatických kúpeľoch vo Vysokých Tatrách, pri hlavnom cestnom ťahu s Poľskou republikou a bezprostrednej blízkosti liečebného sanatória. V blízkosti Belianska jaskyňa, cyklistický chodník z Tatranskej Kotliny do Spišskej Belej (9 km), a niekoľko lyžiarskych stredísk ako Bachledova dolina, Lomnické sedlo.

Opis nehnuteľnosti:

Terasa 35 m2, bazén 10 x 4 m, tenisový kurt s umelým povrchom, prestrešená ľadová plocha so syntetickým ľadom, rybník so pstruhmi, pri rybníku sauna so sprchou a prístrešok na grilovanie. 3 prestrešené garážové státia + uzamknutá dvojgaráž. Pozemok je odvodnený, dom zaizolovaný, zateplený z vonkajšej aj vnútornej strany, kvalitné omietky. Všade sú dvojité euro okná, v bazéne trojité euro okná. Použité výhradne prírodné materiály; dvere, zárubne a schodisko  z masívu, medené klince. Interiér rustikálny na štýl vidieckeho domu z francúzskej riviery.

Suterén – kotolňa, vinotéka, fitness, sklad.

1.podlažie – veľká obývačka s jedálňou, ktorá prechádza do atypickej kuchyne, 2x spálňa, kúpeľňa, práčovňa, terasa a bazén.

2.podlažie – 3 miestnosti + 2 kúpelne.

okolie –  3 zruby, kryté umelé ľadové ihrisko, tenisový kurt, jazierko, fínska kaďa, prístrešok na auto….

V cene penzión u sú aj novopostavené zrubové domčeky vo vidieckom štýle.

Penzión je oplotený, so vstupom cez elektronickú bránu.


SEO Powered By SEOPressor