Reality Kežmarok, Reality Poprad, Reality Vysoké Tatry,

Stavebné pozemky v novom projekte, M. Slavkov

stavebné pozemky 648 m2

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v Malom Slavkove, ktorý sa čoskoro stane novým centrom cestovného ruchu v plánovanom projekte. Projekt zahŕňa vybudovanie nového golfového areálu, tenisových kurtov, vodné plochy, hotel s konferenčným centrom, prázdninové chatky, luxusné apartmány, wellnes centrum, aquapark. Plánované je aj napojenie na diaľnicu a vybudovanie infraštruktúry. Čo získate? - kúpou pozemku v susedstve golfového komplexu sa jeho hodnota v budúcnosti násobne zvýši, - atraktívnu lokalitu s vysokým potenciálom, - pozemok so zabezpečeným financovaním, - prekrásna príroda s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, - dopravnú dostupnosť a občiansku vybavenosť. V ponuke máme 66 stavebných pozemkov pre individuálnu výstavbu alebo možnosť výberu typového domu a všetko ostatné zariadime za Vás. Foto: stavebné pozemky, vizualizácie rodinných domov, golfový areál. Pod Tatrami pribudne nové golfové ihrisko Bratislavská spoločnosť WBA Property Development chce v Malom Slavkove pri Kežmarku postaviť golfový areál Kráľovské údolie. V prvej fáze by malo vyrásť 9-jamkové ihrisko. So stavbou plánuje začať do dvoch rokov. Výstavba má trvať tri roky a vytvoriť približne 160 pracovných miest. Čítaj celý článok Pod Tatrami pribudne nové golfové ihrisko

Kontakt na makléra

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v Malom Slavkove, ktorý sa čoskoro stane novým centrom cestovného ruchu v plánovanom projekte. Projekt zahŕňa vybudovanie nového golfového areálu, tenisových kurtov, vodné plochy, hotel s konferenčným centrom, prázdninové chatky, luxusné apartmány, wellnes centrum, aquapark. Plánované je aj napojenie na diaľnicu a vybudovanie infraštruktúry.

Čo získate?

- pozemky sú situované v susedstve golfového komplexu, ktorých hodnota sa v budúcnosti násobne zvýši,

- atraktívnu lokalitu s vysokým potenciálom,

- pozemky so zabezpečeným financovaním,

- prekrásna príroda s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier,

- dopravnú dostupnosť a občiansku vybavenosť.

 

V ponuke máme 66 stavebných pozemkov pre individuálnu výstavbu alebo možnosť výberu typového domu a všetko ostatné zariadime za Vás.

Foto: stavebné pozemky, vizualizácie rodinných domov, golfový areál.

 

Pod Tatrami pribudne nové golfové ihrisko

 

Bratislavská spoločnosť WBA Property Development chce v Malom Slavkove pri Kežmarku postaviť golfový areál Kráľovské údolie. V prvej fáze by malo vyrásť 9-jamkové ihrisko. So stavbou plánuje začať do dvoch rokov. Výstavba má trvať tri roky a vytvoriť približne 160 pracovných miest.

Čítaj celý článok Pod Tatrami pribudne nové golfové ihrisko pozemky

SEO Powered By SEOPressor